Rolety dzień noc

PROMOCJA! -10%

Wygląd, czyli wystrój otoczenia, w którym się znajdujemy , w żadnym razie nie jest obojętny dla naszego samopoczucia i nastroju. W każdym pomieszczeniu mieści się wiele elementów użytkowych i dekoracyjnych. Elementami, które łączą w sobie obydwie te funkcje są osłony okienne. Rolety dzień noc to osłony okienne, które, dzięki swej funkcjonalności i estetyce są zarówno osłonami, jak i ozdobami.

 

Rolety takie są połączeniem żaluzji i rolet. Połączenie to zyskuje się dzięki zamontowaniu w nich dwóch warstw różnych materiałów, różnych pod względem dopuszczania światła do wnętrza. Ustawienie jasności w pomieszczeniu jest tu bardzo precyzyjne. Pomieszczenia można zaciemniać całkowicie, tworzyć półmrok i zmniejszać intensywność światła słonecznego.

System regulacji rolet dzień noc to jeden uniwersalny koralik, którym spuszcza się, podnosi, i ustawia pozycję obydwu tkanin. Rolety dzień noc to osłony okienne proste w obsłudze i bardzo łatwe do utrzymywania w czystości. Rolety zwijają się i rozwijają cichutko, szybko i płynnie. Elementy maskujące mechanizmy sterowania, dopasowujemy kolorystycznie do ram okiennych, co powoduje, że nie widać ich. Montaż opisywanych tu rolet nie narusza ram okiennych. Rolety dzień noc bardzo łatwo się zdejmuje, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Dzięki obciążnikom, tkaniny rolet trzymają się szyb również wtedy, gdy okna są uchylone.

 

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie

Informacje techniczne

max. szer. 270 cm

max. wys. 230 cm

  • montaż: ściana/okno
  • sterowanie elektryczne
  • sterowanie koralikowe
  • kaseta osłaniająca
  • kasety drewnopodobne
  • system do okien uchylnych

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zadzwoń