Wzornik kolorów profili moskitier

Moskitiery

moskitiera

Co sprawia, że żaden insekt nie dostanie się do środka po zamontowaniu naszych moskitier? Taki efekt jest możliwy dzięki zastosowanym przez nas mechanizmom uszczelniającym. Uszczelki naszych moskitier są na tyle skuteczne, że chronią pomieszczenia nie tylko przed owadami, ale także przed mikroskopijnymi cząsteczkami kurzu i maleńkimi pyłkami roślin. Siatki naszych osłon przeciwowadowych bardzo płynnie, cicho i szybko zwijają się i rozwijają. Efekt ten osiąga się dzięki prowadnicom i mechanizmom sprężynowym. Moskitiery na drzwi i okna produkujemy tylko dla konkretnych klientów i od razu dopasowujemy je do futryn i ram okiennych danego domu lub mieszkania.

Moskitiery okienne

moskitiery okienne

Wiosną i latem przebywanie w pomieszczeniach z zamkniętymi oknami jest raczej nieprzyjemne, uciążliwe i niemożliwe. Otwieramy więc okna pomimo świadomości, że wraz ze strumieniem ożywczego powietrza, wlatują do nich owady, roślinne pyłki i kurz. Problem ten przestaje istnieć z chwilą, gdy zaopatrzymy nasze okna w moskitiery okienne, czyli siatki uniemożliwiające owadom wlatywanie do środka. Siatki naszych moskitier są bardzo gęste, dzięki czemu zatrzymują się na nich wszystkie insekty, brud i pyłki. Moskitiery szczelnie przylegają do ram okiennych, a gwarantują to płetwy uszczelniające. Okienne osłony przeciwowadowe pełnią swoją rolę wiosną, latem i jesienią. Przed zimą się je zdejmuje, czyści i chowa.

Moskitiery drzwiowe

moskitiery drzwiowe

Drzwi balkonowe i tarasowe montuje się po to, by korzystać z nich w ciągu lata. Korzystając z nich jesteśmy jednocześnie narażeni na obecność w naszych wnętrzach owadów, kurzu, pyłków i liści. Chcąc pozbyć się tego problemu, warto zamontować w drzwiach balkonowych i tarasowych moskitiery drzwiowe. Są to gęste i trwałe siatki przeciwowadowe, które szczelnie przylegają do futryn. Moskitiery drzwiowe można wzmacniać specjalnymi futrynami, które dopasowuje się odcieniem i kolorem do oryginalnych ram drzwiowych. Jedyną widoczną częścią moskitiery jest cieniutka i estetyczna siatka. Do otwierania moskitier montowanych w drzwiach służą małe uchwyty.

Zadzwoń