Żaluzje aluminiowe

zaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to niezwykle popularny produkt. Aby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć w okna różnych domów, mieszkań, firm, sklepów i innych lokali użytkowych. O popularności i powodzeniu rynkowym tego produktu decyduje kilka jego cech, spośród których, na pierwszy plan wybijają się prostota użytkowania, wygoda codziennej obsługi, trwałość i estetyczny wygląd. Nasze żaluzje aluminiowe dzielą się na kilka typów, odpowiadających wymiarom okien i poprzecznych listewek, z których się składają. Żaluzje takie udostępniamy w wymiarach 16mm, 25mm i 50mm. Oryginalnymi elementami naszej oferty są żaluzje aluminiowe perforowane i drewnopodobne.

 

Żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe system Venus. Żaluzje takie nadają się doskonale do przesłaniania okien drewnianych. Plastikowych i wykonanych z aluminium. Produkt ten cechuje wygoda użytkowania, trwałość i ładny wygląd. Żaluzje Venus produkujemy w dwóch wymiarach: 16mm i 25mm. Aluminiowe przesłony okienne tego typu pasują do każdego wnętrza, gdyż występują w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Nasze żaluzje pomogą w ustawieniu odpowiedniej ilości światła w pomieszczeniu służącym do spania, wypoczynku, pracy i spędzania czasu wolnego.

 

Żaluzje aluminiowe 50mm

żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm to najszersze osłony okienne tego typu. Szerokość listewek powoduje, że najkorzystniej prezentują się one na dużych powierzchniach szklanych, w rozległych wnękach oraz w oknach o szerokich skrzydłach. Żaluzje aluminiowe 50mm produkujemy w następujących kategoriach: standard, retro i retro minus. Żaluzje pierwszej kategorii całe są z lekkiego aluminium, wyglądają prosto i klasycznie.

Zadzwoń