Rolety zewnętrzne na zamówienie we Wrocławiu

Zewnętrzne osłony okienne zwane roletami pełnią kilka zasadniczych funkcji. Przede wszystkim, jak każde rolety, pozwalają na regulację dopływu światła z zewnątrz. Rolety tego typu znajdują się po zewnętrznej stronie okien, dzięki czemu chronią stolarkę okienną przed niszczącym wpływem zmiennych warunków pogodowych i zjawisk takich jak gęsty deszcz, silny wiatr, śnieg czy palące słońce. Rolety zewnętrzne składają się z elastycznych pancerzy, które nawijane są na wałki nawojowe, prowadnic bocznych i dolnych listew wykończeniowych.

Zewnętrzne rolety - budowa i zabezpieczenia

Pancerze rolet składają się z wielu ruchomych listew, dzięki czemu wygodnie podnosi się je i opuszcza, a także nawija na wałki nawojowe. Rolety zewnętrzne wyglądają ładnie i estetyczne, Końce listew pancerza w roletach, mechanizmy sterujące i inne elementy wyposażenia rolet, ukryte są w rynienkach lub kasetach maskujących. Cała roleta tworzy dzięki temu jednolitą całość. Pancerze rolet zewnętrznych składają się z listew o różnych szerokościach, a szerokości te wynoszą od 37mm do 55mm. Listwy pancerzy rolet są aluminiowe, a ich środek wypełnia specjalna pianka. W naszej ofercie udostępniamy rolety zewnętrzne z napędami manualnymi i elektrycznymi. Rolety zewnętrzne naszej firmy to także rolety zabezpieczające, to znaczy takie, które podnieść lub uszkodzić jest bardzo trudno. Rolety antywłamaniowe posiadają liczne zabezpieczenia, w postaci różnorodnych blokad, ryglów i zamków.

Osłony zewnętrzne - antywłamaniowe

Ponadto rolety można wyposażyć w czujniki ruchu i połączyć z alarmem. Dodatkowe wyposażenie rolety zewnętrznej może stanowić drzwiowa lub okienna siatka moskitiery. Rolety zewnętrzne dzielimy na kilka kategorii. Pierwszą z nich stanowią klasyczne rolety zewnętrzne zwane elewacyjnymi oraz rolety elewacyjne Integro. Kolejną kategorię stanowią rolety z dodatkowymi zabezpieczeniami, czyli antywłamaniowe. Nasza oferta obejmuje także rolety nadprożowe i rolety okienne. Zewnętrzne rolety do okien i drzwi wyposażamy w różne osłony wałków nawojowych. Osłony takie mogą mieć kształt owalu lub ścięty pod kątem 45 stopni. Rolety zewnętrzne to tani i niezawodny sposób na poprawę warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Po spuszczeniu rolety, pomiędzy pancerzem a szybą wytwarza się poduszka powietrzna. Powietrze to sprzyja zachowywaniu ciepła w domu podczas zimy i izolowanie go przed gorącym powietrzem w ciągu lata. Zainstalowanie rolet zewnętrznych obniża koszty ogrzewania zimą i klimatyzowania pomieszczeń latem. Okna zabezpieczone takimi roletami są wydajniejsze o 25 procent. Rolety zewnętrzne sprawdzają się doskonale tylko wtedy, gdy zostaną odpowiednio dobrane i zamontowane. Zewnętrzne rolety okienne dodatkowo wyciszają wnętrza, ponieważ pancerze aluminiowe działają podobnie do ekranów akustycznych.

Wyciszenie dzięki roletom zewnętrznym

Dzięki roletom, w domach i mieszkaniach położonych w miejscach dużego natężenia ruchu ulicznego, jest znacznie ciszej, spokojniej i przyjemniej. Rolety zewnętrzne zabezpieczające to doskonała ochrona mienia przed zniszczeniem. Połączone z systemem alarmowym, rolety zewnętrzne, przyczyniają się do natychmiastowego wykrycia każdej próby dostania się do środka. Myślicie Państwo o zamontowaniu zewnętrznych osłon okiennych w swoim domu lub mieszkaniu? Oto podstawowe korzyści, jakie daje to rozwiązanie. Rolety zewnętrzne regulują ilość światła dziennego i nocnego światła ulicznego. Wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chronią dom przed wandalami i złodziejami. Rolety zewnętrzne to osłona przeciw uciążliwemu hałasowi, który nie pozwala pracować w dzień i odpoczywać w nocy. Rolety zewnętrzne oszczędzają stolarkę okienną, chroniąc ją przed bezpośrednim działaniem wiatru, śniegu, deszczu i słońca. Zewnętrzne rolety okienne izolują pomieszczenia od zbyt zimnego i zbyt gorącego powietrza, działającego na nie z zewnątrz, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia kosztów ogrzewania i klimatyzowania wnętrz. Pracownicy naszej firmy chętnie doradzą państwu jakie rolety zewnętrzne najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.

W trakcie spotkań wstępnych, będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą zewnętrznych rolet okiennych, a także poznać orientacyjne koszty planowanej inwestycji. Zapraszamy do współpracy właścicieli domów, mieszkań i lokali użytkowych. Nasze rolety zewnętrzne zabezpieczające lepiej chronią i lepiej wyglądają niż tradycyjne okratowania. Wszystkie nasze rolety zewnętrzne wykonywane są bardzo starannie i precyzyjnie, ponieważ wykonują je  najbardziej znani, sprawdzeni i renomowani producenci w tej branży. Zamawiane u nas rolety zewnętrzne podlegają serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu.

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem