Żaluzje fasadowe Wrocław

Zgodnie z nazwą, żaluzje fasadowe znajdują się nie w środku, ale na zewnątrz obiektów budowlanych. Żaluzje takie pełnią rolę izolatorów wnętrz przed niekorzystnymi temperaturami otoczenia. Zimową porą montaż żaluzji fasadowych oszczędza wewnętrzne ciepło, nie dopuszczając lodowatego wichru do samych okien. Latem zamontowane żaluzje fasadowe chronią wnętrza lokali mieszkalnych i użytkowych przed zbytnim nagrzaniem. Oprócz tego, żaluzje takie pełnią swoje podstawowe zadanie, czyli regulują ilość światła w pomieszczeniach.

Żaluzje fasadowe zewnętrzne składają się z poziomych lameli o różnych wymiarach. Im większa jest powierzchnia zagospodarowywana żaluzjami, tym lepiej prezentują się szersze listwy. Obsługa żaluzji fasadowych jest łatwa i bezproblemowa. Żaluzje takie steruje się od wewnątrz. Prowadnice lub linki boczne ukryte w osłonach utrzymują żaluzje fasadowe tuż przy fasadach domów. Lamele nie kołyszą się i nie stukają o szyby nawet wtedy, gdy działa na nie silny wiatr. Żaluzje fasadowe zewnętrzne produkujemy z aluminium odpornego na czynniki atmosferyczne i pokrywamy farbami odpornymi na wiatr, słońce, śnieg, mróz i deszcz.

Żaluzje fasadowe - parametry

Nasze żaluzje zewnętrzne cechuje także ładny wygląd estetyczny, ponieważ wszystkie mechanizmy ukryte są w ładnie wyglądających i prawie niewidocznych maskownicach. Zewnętrzne żaluzje okienne można sterować manualnie, wykorzystywać do tego celu napędy elektryczne i piloty. Wszystkie żaluzje zewnętrzne wykonujemy z dużą precyzją i tak, by w pełni zaspokajały potrzeby odbiorców. Fasadowe osłony okienne doskonale sprawdzają się na rozległych oknach wystawowych i szklanych ścianach. Można nimi przesłaniać powierzchnie liczące 4mx4m. Do przesłaniania bardzo dużych powierzchni najlepsze są żaluzje zespolone. Ten typ żaluzji pozwala regulować jednym mechanizmem sterującym przesłony sięgające 20 metrów kwadratowych. Żaluzje zespolone są komfortowe i oszczędne. Ciężar jaki mają żaluzje zewnętrzne jest nieistotny dla konstrukcji budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje zewnętrzne w bardzo wielu kolorach. Ponadto oferujemy żaluzje fasadowe barwione niestandardowo. Odcienie żaluzji fasadowych mogą w bardzo minimalnym stopniu odbiegać od wzorców pokazanych na paletach kolorystycznych.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem