Rolety na zamówienie

Rolety to jedne z najchętniej wybieranych przysłon okiennych. Wpływa na to kilka głównych aspektów. Przede wszystkim zapewniają bardzo funkcjonalną barierę dla promieni słonecznych. Po ich opuszczeniu można skutecznie osłonić się przed intensywnymi promieniami słońca lub... przed wzrokiem wścibskich sąsiadów.

Kolejną zaletą jest szeroki wybór produktów. Można dopasować je do większości okien, a także dowolnie dobrać ich kolor i grubość. Jeśli masz specyficzne potrzeby, na przykład Twoje okno ma nietypowe wymiary, możesz wybrać rolety na zamówienie. Takie produkty proponujemy klientom z Wrocławia i okolic.

Rolety nie wymagają żmudnych zabiegów pielęgnacyjnych, nie trzeba ich prać ani prasować. To kolejna kwestia, która przemawia za zakupem właśnie takich przesłon. Niezwykle szeroki wybór kolorów sprawia natomiast, że można dobrać je do aranżacji wnętrza, dzięki czemu będą stanowiły atrakcyjną ozdobę.

Przejrzyj ofertę produktów w różnych wariantach. Jeśli szukasz rolet na zamówienie, skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszelkich informacji.

Rolety dzień noc

rolety dzien noc

PROMOCJA! -10%

Wygląd, otoczenia, w którym się przebywa, w żadnym razie nie jest obojętny dla samopoczucia i nastroju. W każdym pomieszczeniu mieści się wiele elementów użytkowych i dekoracyjnych. Elementami, które łączą w sobie obydwie te funkcje, mogą być osłony okienne. Ważne jednak, aby były odpowiednio dobrane, czyli aby nie tylko osłaniały okno, ale także pasowały do aranżacji pomieszczenia i upodobań jego użytkowników. Rolety dzień noc to osłony okienne, które, dzięki swej funkcjonalności i estetyce są zarówno osłonami, jak i ozdobami. Są bardzo praktyczne, ponieważ można ustawiać je w różnych pozycjach, precyzyjnie regulując ilość światła słonecznego, które dostaje się do wnętrza.

Rolety w kasetach

rolety w kasetach

Rolety w kasetach, a inne rolety. W odróżnieniu od innych rolowanych osłon okiennych, rolety w kasetach  to elementy wyjątkowo ściśle przylegające do szyb na całej ich długości. Nie stosuje się tu linek bocznych, lecz boki tkaniny roletowej umieszcza się na stałe w estetycznych rynienkach, dobranych kolorystycznie do ram okiennych.

Rolety rzymskie

rolety rzymskie nork bud

Osłony okienne to ważny element wystroju wnętrza. Wyjątkowości każdemu pomieszczeniu nada produkt, który prezentujemy, czyli rolety rzymskie. Osłony okienne tego typu są bardzo dekoracyjne, gdyż drapuje się je i wiesza w charakterystyczny sposób. Rolety rzymskie na wymiar można wykonywać z najróżniejszych tkanin przynoszonych przez klientów.

Rolety materiałowe

rolety materiałowe

Rolety materiałowe to tkaniny roletowe o różnej przepuszczalności światła, nawinięte na wałki nawojowe, spuszczane i podnoszone przy pomocy łańcuszków lub sznurków. Tkanina rolety luźno zwisa wzdłuż szyby. Aby móc regulować jej położenie, rolety materiałowe można wyposażyć w linki boczne przytrzymujące materiał bliżej szyby. Linki utrzymują tkaninę przy szybie również w pozycji uchylnej.

Rolety dachowe

rolety dachowe

Naszą ofertę rolet uzupełniliśmy o jeszcze jeden produkt, a są nim rolety dachowe premium, czyli osłony okienne na okna połaciowe. Trwałość rolet jest zapewniona dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do produkcji kaset i prowadnic. Dzięki najnowszym technologiom produkcyjnym i innowacyjnym rozwiązaniom, rolety dachowe premium są produktem najwyższej jakości.

Jeśli szukasz wysokiej jakości rolet na zamówienie lub dostępnych od ręki, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci, jaki produkt najlepiej się sprawdzi.