Rolety materiałowe Wrocław

Rolety materiałowe to tkaniny roletowe o różnej przepuszczalności światła, nawinięte na wałki nawojowe, spuszczane i podnoszone przy pomocy łańcuszków lub sznurków. Tkanina  rolety luźno zwisa wzdłuż szyby. Aby to zmienić, rolety materiałowe można wyposażyć w linki boczne przytrzymujące materiał bliżej szyby. Linki utrzymują tkaninę przy szybie również w pozycji uchylnej.

Rolety materiałowe łatwo i samodzielnie montuje się na oknach, łatwo się obsługuje, łatwo czyści i utrzymuje w dobrym stanie. Kategorie rolet materiałowych związane są z wymiarami okien, do których się je dopasowuje. Nasza firma udostępnia ponad trzysta wzorów i kolorów takich rolet, tak więc nikt nie ma problemu z doborem ich do własnych potrzeb. Rolety materiałowe znajdują liczne zastosowania. Zasłania się nimi okna, wnęki, szklane ściany, a także używa ich jako ekranów projekcyjnych.

Do produkcji rolet materiałowych używamy także tkanin o nietypowych cechach i zastosowaniach, a są to materiały podgumowane, niepalne, wodoodporne i atestowane higienicznie. W doborze rolet materiałowych pomogą Państwu pracownicy naszej firmy. Nasze rolety materiałowe mogą być bardzo zindywidualizowane. Na życzenie klientów dodajemy im różne ozdoby, takie jak falbanki, wydruki, wzory i napisy. Rolety materiałowe bardzo dobrze prezentują się i sprawdzają na dużych powierzchniach. Montaż takich rolet nie przeszkadza w użytkowaniu firanek i zasłon. Oferta wzornicza i kolorystyczna naszych rolet materiałowych wciąż się poszerza. Dodajemy do niej wzory i kolory zgodne z trendami w zakresie dekoracji wnętrz.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie rolety materiałowe wykonujemy we Wrocławiu na indywidualne zamówienie naszych klientów! Zapraszamy do współpracy!

Informacje techniczne

max. szer. 450 cm

max. wys. 460 cm

  • montaż: ściana/okno
  • sterowanie elektryczne
  • sterowanie koralikowe
  • kaseta osłaniająca
  • montaż bezinwazyjny
  • falbana ozdobna
  • obciążnik ozdobny
  • system do okien uchylnych

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem