Rolety w kasetach Wrocław

Rolety w kasetach, a inne rolety. W odróżnieniu od innych rolowanych osłon okiennych, rolety w kasetach  to rolety wyjątkowo ściśle przylegające do szyb na całej ich długości. Nie stosuje się tu linek bocznych, lecz boki tkaniny roletowej umieszcza się na stałe w estetycznych rynienkach, dobranych kolorystycznie do ram okiennych.

Podobnie na się rzecz z maskownicami mechanizmów sterowniczych. Zarówno kasety maskujące jak i prowadnice montowane są bezinwazyjnie i nie naruszają stolarki okiennej. Rolety w kasetach z powodzeniem montuje się na oknach drewnianych, aluminiowych i plastikowych. Przepuszczalność światła przy spuszczonej rolecie uzależniona jest od zastosowanej tkaniny. Od Państwa zależy z jakich tkanin wykonamy rolety w kasetach. Opisywany produkt wyjątkowo dobrze spełnia swoje funkcje w lokalach silnie nasłonecznionych. Spuszczone rolety przepuszczają tyle światła, że w pomieszczeniu jest jasno, ale słońce nie razi w oczy i nie nagrzewa wnętrza. Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów tkanin stosowanych w roletach w kasetach.


Obsługa rolet w kasetach jest banalnie prosta, a czyszczenie ich nie wymaga żadnych skomplikowanych zabiegów. Nasze rolety w kasetach są trwałe, solidnie i wykonane z dużą precyzją. Rolety w kasetach izolują wnętrza nie tylko przed silnym światłem, ale także przed gorącem i hałasem. Rolety w kasetach wykonujemy także z tkanin wodoodpornych, odpornych na ogień i podgumowanych. W naszej ofercie znajdą Państwo tkaniny roletowe posiadające atesty higieniczne. Wyjątkowym i unikatowym produktem są rolety w kasetach z lnu i bawełny. Rolety takie posiadają mechanizmy samohamujące, dzięki którym nie zsuwają się w dół. Zastosowanie listew adaptacyjnych pozwala na montaż rolet w kasetach w oknach, które w górnej części posiadają łuki. Nasze rolety w kasetach posiadające dodatkowe zabezpieczenia przed światłem, zyskały uznanie na Targach Poznańskich w roku 2010, gdzie nominowano je do Złotego Medalu.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie rolety w kasetach wykonujemy we Wrocławiu na indywidualne zamówienie!

informacje techniczne

max. szer. 140 cm

max. wys. 220 cm

  • montaż: okno
  • osłony drewnopodobne
  • sterowanie koralikowe
  • kaseta, prowadnice alumininiowe
  • system do okien uchylnych
  • tkaniny wzorzyste i gładkie

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem