Żaluzje – różne modele do wyboru

Żaluzje to typ osłon okiennych, który już od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem naszych klientów. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jest on dostępny w wielu interesujących wariantach. Żaluzje świetnie sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w pomieszczeniach biurowych czy użyteczności publicznej. Bardzo skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrz, a przy tym w łatwy sposób można zmieniać ich ustawienie, dopasowując je do swoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim żaluzje z drewna i aluminiowe. Każdy z rodzajów jest dostępny w kilku rozmiarach. Możesz dobrać szerokość listewek do stopnia nasłonecznienia wnętrza, ale także do swoich upodobań estetycznych. Każdy wariant daje bowiem nieco inny efekt. Warto przy tym wziąć pod uwagę wielkość okna – szerokie listwy sprawdzą się szczególnie dobrze na dużych powierzchniach, mniejsze natomiast są idealne do małych okien.

Zaletą żaluzji jest również ich uniwersalność – dobrze wyglądają zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w stylu tradycyjnych. Kolejnym walorem tego typu produktów jest łatwość zadbania o ich czystość. Żaluzje aluminiowe wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, by usunąć kurz i inne zanieczyszczenia.

Żaluzje aluminiowe

zaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to niezwykle popularny produkt. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć w okna różnych domów, mieszkań, firm, sklepów i innych lokali użytkowych. O powodzeniu rynkowym tego typu osłon decyduje kilka jego cech, spośród których, na pierwszy plan wybijają się prostota użytkowania, wygoda codziennej obsługi, trwałość i estetyczny wygląd. Nasze żaluzje aluminiowe dzielą się na kilka typów, odpowiadających wymiarom okien i poprzecznych listewek, z których się składają. Oferujemy produkty o wymiarach: 16 mm, 25 mm i 50 mm. Oryginalnymi elementami naszej oferty są żaluzje aluminiowe perforowane i drewnopodobne.

 

Żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe system Venus. Żaluzje takie nadają się doskonale do przesłaniania okien drewnianych, plastikowych i wykonanych z aluminium. Produkt ten cechuje wygoda użytkowania, trwałość i estetyczny wygląd. Produkujemy je w dwóch wymiarach: 16 mm i 25 mm. Aluminiowe przesłony okienne tego typu pasują do każdego wnętrza, gdyż występują w aż kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Nasze żaluzje pomogą w dobraniu odpowiedniej ilości światła w pomieszczeniu służącym do spania, wypoczynku, pracy i spędzania czasu wolnego.

 

Żaluzje aluminiowe 50mm

żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm to najszersze osłony okienne tego typu. Szerokość listewek powoduje, że najkorzystniej prezentują się one na dużych powierzchniach szklanych, w rozległych wnękach oraz w oknach o szerokich skrzydłach. Żaluzje aluminiowe 50 mm produkujemy w następujących kategoriach: standard, retro i retro minus. Żaluzje pierwszej kategorii są wykonane w całości z lekkiego aluminium, wyglądają prosto i klasycznie.

Żaluzje drewniane

zaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to nowoczesne, a jednocześnie klasyczne osłony okienne, wykonane z cienkich listew egzotycznych gatunków drzew, takich jak bambus, basswood i abachi. Drewno to charakteryzuje lekkość, elegancja, elastyczność i trwałość, dlatego drewniane osłony okienne są jednocześnie dekoracyjnym elementem każdego wnętrza. Żaluzje drewniane nie przysparzają żadnych kłopotów w codziennej eksploatacji, czyszczeniu i konserwacji. Obsługuje się je dokładnie tak samo jak żaluzje aluminiowe. Nasza oferta żaluzji drewnianych, to kilka ciekawych propozycji. Każda z nich to inne mechanizmy mocujące, elementy dodatkowe i mechanizmy sterujące.

Żaluzje drewniane 25mm

zaluzje drewniane 25mm

Są to osłony okienne o listwach szerokich na 25 mm. Niezbyt duży rozmiar poszczególnych listewek sprawia, że tego typu żaluzje wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się na oknach o niezbyt szerokich szybach i skrzydłach. Drewniane listewki utrzymują się bardzo blisko szyb, tak więc żaluzje takie nie przeszkadzają w ozdabianiu okien klasycznymi ozdobami materiałowymi, takimi jak cienkie firanki i zasłonki. Drewniane żaluzje 25 mm system Standard wyposażone są w klasyczny mechanizm podnoszenia, opuszczania i obracania listewek.

Żaluzje drewniane 50mm

żaluzje drewniane 50mm

W tym modelu każda z poziomych ruchomych listewek jest szeroka na 5 centymetrów. Dzięki temu żaluzje takie nadają się wyśmienicie do zagospodarowywania dużych okien, szklanych ścian i rozległych wnęk. Im większa jest przesłaniana powierzchnia, tym żaluzje te prezentują się okazalej i efektowniej. Szerokość listew sprawia, że takie osłony okienne przykuwają wzrok i zwracają uwagę. Nasze żaluzje egzotyczne 50 mm wykonane są z dbałością o każdy detal, dzięki czemu doskonale pełnią swoje zadanie przez wiele sezonów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfiki poszczególnych typów żaluzji okiennych? Skontaktuj się z nami.