Żaluzje Wrocław

Żaluzje plisy okienne

zaluzje plisy okienne

Żaluzje plisowane i papierowe osłony okienne to dwie zupełnie różne rzeczy. Jesteśmy tego pewni, ponieważ sami produkujemy plisowane osłony okienne, a do ich produkcji używamy materiałów o sprawdzonej jakości, funkcjonalności i trwałości. Z takich samych surowców zrobione są mechanizmy mocujące i regulacyjne naszych plis. Plisy okienne naszej firmy, są nie tylko praktyczne i trwałe, ale także eleganckie i estetyczne. Kategorie naszych plis okiennych odpowiadają kształtom, rozmiarom i usytuowaniu różnych okien.

Żaluzje aluminiowe

zaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to niezwykle popularny produkt. Aby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć w okna różnych domów, mieszkań, firm, sklepów i innych lokali użytkowych. O popularności i powodzeniu rynkowym tego produktu decyduje kilka jego cech, spośród których, na pierwszy plan wybijają się prostota użytkowania, wygoda codziennej obsługi, trwałość i estetyczny wygląd. Nasze żaluzje aluminiowe dzielą się na kilka typów, odpowiadających wymiarom okien i poprzecznych listewek, z których się składają. Żaluzje takie udostępniamy w wymiarach 16mm, 25mm i 50mm. Oryginalnymi elementami naszej oferty są żaluzje aluminiowe perforowane i drewnopodobne.

 

Żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe system Venus. Żaluzje takie nadają się doskonale do przesłaniania okien drewnianych. Plastikowych i wykonanych z aluminium. Produkt ten cechuje wygoda użytkowania, trwałość i ładny wygląd. Żaluzje Venus produkujemy w dwóch wymiarach: 16mm i 25mm. Aluminiowe przesłony okienne tego typu pasują do każdego wnętrza, gdyż występują w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Nasze żaluzje pomogą w ustawieniu odpowiedniej ilości światła w pomieszczeniu służącym do spania, wypoczynku, pracy i spędzania czasu wolnego.

 

Żaluzje aluminiowe 50mm

żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm to najszersze osłony okienne tego typu. Szerokość listewek powoduje, że najkorzystniej prezentują się one na dużych powierzchniach szklanych, w rozległych wnękach oraz w oknach o szerokich skrzydłach. Żaluzje aluminiowe 50mm produkujemy w następujących kategoriach: standard, retro i retro minus. Żaluzje pierwszej kategorii całe są z lekkiego aluminium, wyglądają prosto i klasycznie.

Żaluzje drewniane

zaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to nowoczesne, a jednocześnie klasyczne osłony okienne, wykonane z drzewa, a konkretnie z cienkich listew egzotycznych drzew, takich jak bambus, basswood i abachi. Drzewo to charakteryzuje lekkość, elegancja, elastyczność i trwałość, dlatego drewniane osłony okienne są jednocześnie dekoracyjnym elementem każdego wnętrza. Żaluzje drewniane nie przysparzają żadnych kłopotów w codziennej eksploatacji, czyszczeniu i konserwacji. Obsługuje się je dokładnie tak samo jak żaluzje aluminiowe. Nasza oferta żaluzji drewnianych, to kilka ciekawych propozycji. Każda z nich to inne mechanizmy mocujące, elementy dodatkowe i mechanizmy sterujące.

Żaluzje drewniane 25mm

zaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane 25mm. Są to osłony okienne o listwach wysokich na 25mm. Niezbyt duża wysokość poszczególnych listewek sprawia, że tego typu żaluzje wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się na oknach o niezbyt szerokich szybach i skrzydłach. Drewniane listewki utrzymują się bardzo blisko szyb, tak więc żaluzje takie nie przeszkadzają w ozdabianiu okien klasycznymi ozdobami materiałowymi, takimi jak cienkie firanki i zasłonki. Drewniane żaluzje 25mm system Standard wyposażone są w klasyczny mechanizm podnoszenia, opuszczania i obracania listewek.

Żaluzje drewniane 50mm

żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 50mm. W tym modelu każda z poziomych ruchomych listewek jest wysoka na 5 centymetrów. Dzięki temu, żaluzje takie nadają się wyśmienicie do zagospodarowywania dużych okien, szklanych ścian i rozległych wnęk. Im większa jest przesłaniana powierzchnia, tym żaluzje te prezentują się okazalej i efektowniej. Szerokość listew sprawia, że takie osłony okienne przykuwają wzrok i zwracają uwagę. Nasze żaluzje egzotyczne 50mm wykonane są profesjonalnie i precyzyjnie, dzięki czemu doskonale pełnią swoje zadanie przez wiele sezonów.