Żaluzje aluminiowe 16mm i 25mm

Żaluzje aluminiowe system Venus. Żaluzje takie nadają się doskonale do przesłaniania okien drewnianych. Plastikowych i wykonanych z aluminium. Produkt ten cechuje wygoda użytkowania, trwałość i ładny wygląd. Żaluzje Venus produkujemy w dwóch wymiarach: 16mm i 25mm. Aluminiowe przesłony okienne tego typu pasują do każdego wnętrza, gdyż występują w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Nasze żaluzje pomogą w ustawieniu odpowiedniej ilości światła w pomieszczeniu służącym do spania, wypoczynku, pracy i spędzania czasu wolnego.

Żaluzje aluminiowe możemy zabezpieczyć linkami bocznymi przed odchylaniem się od szyb w pozycjach uchylnych. Żaluzje w systemie Wenus ustawia się i reguluje tylko jednym koralikiem.

Osłony okienne Venus oferujemy ponadto w wersjach perforowanych i przypominających naturalne drewno. Venus Standard – to aluminiowe osłony okien, które reguluje się z użyciem klasycznego mechanizmu, składającego się z pokrętła i sznurka. Produkt ten polecamy szczególnie klientom przyzwyczajonych do osłon okiennych wyposażonych w tradycyjne mechanizmy sterujące. Jeśli chcecie państwo mocno ograniczyć dostęp światła dziennego i oświetlenia nocnego do wybranych pomieszczeń, najlepszym produktem będą funkcjonalne estetyczne i trwałe żaluzje aluminiowe Light Less. Żaluzje aluminiowe system Standard. Jak sama nazwa wskazuje jest to produkt standardowy, a więc regulowany klasycznie i prosto, czyli pokrętłem i sznurkiem. Żaluzje Venus Standard są niemal identyczne, ale wyróżnia je ukrycie mechanizmów sterowniczych w estetycznej kasecie. Nasze żaluzje to trzydzieści różnych kolorów do wyboru. Ponadto nasze oferta obejmuje żaluzje aluminiowe standard pokryte farbami o odcieniach drewnopodobnych oraz perforowane. Osłony na okna, które tu opisujemy, można wyposażyć w wygodne i zdalne elektryczne mechanizmy sterowania. Elektryczne sterowniki znajdują się w dodatkowej, estetycznie wyglądającej i dobranej pod kolor żaluzji, kasecie maskującej. Żaluzje aluminiowe to produkt, po który sięga najwięcej klientów. Wynika to z faktu, że są one niezwykle proste w obsłudze, znane od lat, sprawdzone, trwałe i wciąż modne. Nasi klienci kupują żaluzje aluminiowe do osłony okien i różnych wnęk.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie

informacje techniczne

max. szer. 220 cm

max. wys. 220 cm

  • montaż: ściana/okno
  • sterowanie standard
  • sterowanie koralikowe
  • osłony drewnopodobne
  • kolory drewnopodobne
  • system light less
  • system do okien uchylnych

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem