Żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe 50mm to najszersze osłony okienne tego typu. Szerokość listewek powoduje, że najkorzystniej prezentują się one na dużych powierzchniach szklanych, w rozległych wnękach oraz w oknach o szerokich skrzydłach. Żaluzje aluminiowe 50mm produkujemy w następujących kategoriach: standard, retro i retro minus. Żaluzje pierwszej kategorii całe są z lekkiego aluminium, wyglądają prosto i klasycznie.

Żaluzje typu drugiego, to osłony okienne stylizowane na styl retro. Stylizacja ta polega na dodaniu do nich dużych i dobrze widocznych mechanizmów sterujących w barwach mosiądzu i srebra. Żaluzje aluminiowe retro posiadają ponadto charakterystyczne taśmy wykończeniowe, a ich listwy znajdujące się u góry i na dole zrobione są z naturalnego drewna. Wszystko to razem daje niepowtarzalne wrażenie osłon okiennych sprzed dziesiątków lat. Retro minus, to aluminiowe osłony okienne będące po trochu staroświeckie, a po trochu nowoczesne. Zrezygnowano tu z odsłoniętych mechanizmów sterujących, ale dla odmiany ukryto je w specjalnie wystylizowanych osłonach drewnianych. Żaluzje 50mm wykonane z aluminium udostępniamy w dziesięciu kolorach. Wyjątkowy produkt stanowią osłony na okna tego typu. Wykonane z aluminium pomalowanego na odcień naturalnego drewna i perforowane. Wszystkie żaluzje aluminiowe doskonale nadają się do regulacji stopnia jasności w pomieszczeniach, zarówno w dzień jak i po zapadnięciu zmroku, gdy zagląda do nich rażące światło uliczne. Nasi pracownicy służą radą i pomocą każdemu, kto zastanawia się nad doborem żaluzji aluminiowych do domu, mieszkania lub biura.

Jak wskazuje nasza wieloletnia praktyka w zakresie produkcji i sprzedaży żaluzji, wciąż najbardziej popularne są rozwiązania najstarsze i najprostsze, a więc żaluzje klasyczne, regulowane z użyciem pokrętła i sznurka. Ten rodzaj mechanizmów sterujących sprawdził się wiele lat temu, dlatego też wielu klientów nie chce rezygnować z tego rozwiązania. Klasyczne żaluzje mogą być obecnie udoskonalone linkami bocznymi. Linki te utrzymują żaluzje w takiej samej pozycji, niezależnie od tego, czy okno jest uchylone, czy zamknięte. Ma to szczególne znaczenie w pomieszczeniach, w których chcemy zachować półmrok przy uchylonych oknach. Osłony okienne tego typu można unowocześnić, zastępując pokrętła i sznurki elektrycznymi mechanizmami sterowania. W takim wypadku linki boczne muszą być zastąpione wspornikami listwy dolnej. Żaluzje sterowane elektrycznie odsłaniają się i zasłaniają według ustawień czasowych.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie

informacje techniczne

max. szer. 360 cm

max. wys. 400 cm

  • montaż: ściana/sufit
  • sterowanie elektryczne
  • sterowanie koralikowe
  • sterowanie korbowe
  • system retro
  • kolory drewnopodobne

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem