Żaluzje na nietypowe okna

Żaluzje plisowane i papierowe osłony okienne to dwie zupełnie różne rzeczy. Jesteśmy tego pewni, ponieważ sami produkujemy plisy, a do ich produkcji używamy materiałów o sprawdzonej jakości, funkcjonalności i trwałości. Dotyczy to również materiałów, z których zrobione są mechanizmy mocujące i regulacyjne. Plisy okienne naszej firmy są nie tylko praktyczne i trwałe, ale także eleganckie i estetyczne. Przejrzyj poszczególne kategorie, aby sprawdzić, jakie produkty odpowiadają kształtom, rozmiarom i usytuowaniu różnych okien.

Plisy okienne można dobierać do swoich potrzeb praktycznie dowolnie. W przeciwieństwie do żaluzji aluminiowych nadają się one także do montowania w oknach o nietypowych kształtach, na przykład dachowych, trójkątnych czy okrągłych. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla osób, które bezskutecznie poszukują przysłon okiennych o specyficznych wymiarach.

Żaluzje na nietypowe okna, które znajdziesz w naszej ofercie, są dostępne w wielu wariantach. Zachęcamy do zapoznania się z ich poszczególnymi typami, a jeśli masz pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy.

Zaletą takich produktów są nie tylko ich walory praktycznie, ale także estetyka. Plisy delikatnie przepuszczają światło, tworząc w pomieszczeniu przytulny, kameralny nastrój. Świetnie prezentują się na dużych powierzchniach, szerokich wnękach, ścianach ogrodów zimowych, tarasów czy werand.

Żaluzje na nietypowe okna doskonale sprawdzą się między innymi na poddaszach i we wnękach, czyli tam, gdzie konwencjonalne produkty nie spełniają swojej funkcji tak, jak powinny. Prowadzimy także sprzedaż plis w Warszawie

Typy plis okiennych.

Plisy okienne są dostępne w różnych wariantach:

Żaluzje plisowane PL11 – zasłania się nimi i zdobi okna umieszczone w dachach. Systemy linek utrzymują żaluzje w wybranych pozycjach i przesłony okienne nie opadają w dół. Żaluzje takie mogą być sterowane elektrycznie przy użyciu zdalnego sterownika jakim jest pilot.
Żaluzje plisowane typ VS – steruje się nimi uchwytami znajdującymi się na listwach montażowych. Osłony okienne tego typu poruszają się w obie strony. Można odsłaniać i zasłaniać okna z dołu do góry i w przeciwną stronę. Tego typu żaluzje na nietypowe okna składają się z dwóch tkanin, które w różny sposób przepuszczają światło. Rozwiązanie to pozwala na bardzo precyzyjne ustawianie jasności w pomieszczeniu.
Plisy na okna typ SD – przesłaniają i zdobią okna wykończone łukami oraz okrągłe. Żaluzje takie składają się ze stałych paneli.
Żaluzje plisowane typ F1 – reguluje się je za pomocą sznurka. Można zatrzymywać je na dowolnej wysokości.

Dobranie plisowanych osłon okiennych nie jest łatwe, szczególnie jeśli poszukujesz żaluzji na nietypowe okna – o specyficznym kształcie lub wymiarach. Wiedząc o tym, oferujemy bezpłatne porady, pokaz produktów i wstępną wycenę zamówienia. Spotkania konsultacyjne pomogą każdemu rozeznać się w typach żaluzji plisowanych i w ich zastosowaniu. Doradzimy także, który produkt sprawdzi się najlepiej, a także, w razie potrzeby, podpowiemy, jak atrakcyjnie zaaranżować okna, by uzyskać oczekiwany efekt estetyczny.

Plisowane osłony okienne w naszej ofercie

Oferta plisowanych osłon okiennych jest bardzo szeroka. Staramy się o to, by wciąż udoskonalać ją i dodawać do niej produkty cechujące się funkcjonalnością, estetyką i nowatorskimi rozwiązaniami. Plisowane żaluzje na nietypowe okna mogą mieć różne mechanizmy montażowe i sterujące. Wszystkie tego rodzaju osłony wnęk i okien można sterować manualnie lub zdalnie. Czyszczenie i konserwacja plis okiennych jest proste i niekłopotliwe. Materiały stosowane w tych osłonach nadają się do prania. Plisy okienne dobrze wyglądają wraz z klasycznymi osłonami okien, koronkowymi firanami i zasłonami bocznymi.
Zapewniamy gwarancję na dwa lub pięć lat.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie

informacje techniczne

  • system dachowy

max. szer. 150 cm

max. wys. 400 cm

  • system okienny

max. szer. 220 cm

max. wys. 260 cm

  • montaż: ściana/okno
  • sterowanie elektryczne
  • sterowanie standard
  • nietypowe kształty
  • sterowanie korbowe
  • system góra/dół
  • możliwość czyszczenia na mokro

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem