Żaluzje plisy okienne

Żaluzje plisowane i papierowe osłony okienne to dwie zupełnie różne rzeczy. Jesteśmy tego pewni, ponieważ sami produkujemy plisowane osłony okienne, a do ich produkcji używamy materiałów o sprawdzonej jakości, funkcjonalności i trwałości. Z takich samych surowców zrobione są mechanizmy mocujące i regulacyjne naszych plis. Plisy okienne naszej firmy, są nie tylko praktyczne i trwałe, ale także eleganckie i estetyczne. Kategorie naszych plis okiennych odpowiadają kształtom, rozmiarom i usytuowaniu różnych okien.

Plisy okienne to osłony  okien dachowych oraz okrągłych i trójkątnych. Plisowane osłony świetnie prezentują się na dużych powierzchniach, szerokich wnękach, ścianach ogrodów zimowych, tarasów czy werand. Prowadzimy także sprzedaż plisy w Warszawie

Typy plis okiennych.

Żaluzje plisowane PL11 – zasłania się nimi i zdobi okna umieszczone w dachach. Systemy linek utrzymują żaluzje w wybranych pozycjach i przesłony okienne nie opadają w dół. Żaluzje takie mogą być sterowane elektrycznie przy użyciu zdalnego sterownika jakim jest pilot.
Żaluzje plisowane typ VS – steruje się nimi uchwytami znajdującymi się na listwach montażowych. Osłony okienne tego typu poruszają się w obie strony. Można odsłaniać i zasłaniać okna z dołu do góry i w przeciwną stronę. Żaluzje takie składają się z dwóch tkanin, które w różny sposób przepuszczają światło. Rozwiązanie to pozwala na bardzo precyzyjne ustawianie jasności w pomieszczeniu.
Plisy na okna typ SD – przesłaniają i zdobią okna wykończone łukami oraz okrągłe. Żaluzje takie składają się ze stałych paneli.
Żaluzje plisowane typ F1 – reguluje się je za pomocą sznurka. Można zatrzymywać je na dowolnej wysokości.

Dobranie plisowanych osłon okiennych nie jest łatwe. Wiedząc o tym oferujemy Państwu bezpłatne porady, pokaz produktów i wstępną wycenę zamówienia. Spotkania konsultacyjne pomogą każdemu rozeznać się w typach żaluzji plisowanych i ich zastosowaniu.

Nasza oferta plisowanych osłon okiennych jest bardzo szeroka. Staramy się o to, by wciąż udoskonalać ją i dodawać do niej produkty cechujące się funkcjonalnością, estetyką i nowatorskimi rozwiązaniami. Żaluzje plisowane mogą posiadać różne mechanizmy montażowe i sterujące. Wszystkie tego rodzaju osłony wnęk i okien można sterować manualnie lub zdalnie. Czyszczenie i konserwacja plis okiennych jest proste i niekłopotliwe. Materiały stosowane w tych osłonach nadają się do prania. Plisy okienne dobrze wyglądają wraz z klasycznymi osłonami okien, koronkowymi firanami i zasłonami bocznymi. Nasze plisy okienne mają gwarancję na dwa lub pięć lat.

Czas realizacji zamówienia
10 - 14 dni

Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie

informacje techniczne

  • system dachowy

max. szer. 150 cm

max. wys. 400 cm

  • system okienny

max. szer. 220 cm

max. wys. 260 cm

  • montaż: ściana/okno
  • sterowanie elektryczne
  • sterowanie standard
  • nietypowe kształty
  • sterowanie korbowe
  • system góra/dół
  • możliwość czyszczenia na mokro

sprawdź nasz cennik już teraz

Zamów bezpłatny pomiar

Gdzie?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Komu?

Usługi świadczymy Klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom

Kontakt?

kontakt@nork-bud.pl
663 925 859
71 728 09 06

salon sprzedaży
ul. Wietrzna 28a Wrocław

Montaż

Montaże wykonujemy elastycznie, staramy się maksymalnie dopasować do czasu naszych Klientów

Gwarancja

Na wszystkie produkty oraz usługę montażu udzielamy 3 letniej gwarancji

Jakość

Nasza oferta to produkty firmy Anwis, producenta z 30-letnim doświadczeniem

Zadzwoń